Vítejte v Go4Games

Ministerstvo Financí varuje: účastí na hře může vzniknout závislost!
Vítejte ve světe her, zábavy a adrenalinu - vítejte v Go4games.

Přijďte si odpočinout a pobavit se do některé z více než 50 provozoven Go4games, vychutnejte si ten pravý pocit vítězství a získejte více energie do hry. Více energie do života.

logo

Energie do hry

novinky

Vážení příznivci casinové zábavy! Od 4.11.2017 jsme pro Vás otevřeli pobočku casina Go4Games v Táboře na adrese Volgogradská 3136. V provozu máme...

více

Finále vědomostní soutěže v Resortu Hodolany Olomouc je za námi. Od 1.11.2016 - 12.12.2016 měl každý možnost přihlásit se a každý den tipovat...

více
archiv novinek

Finále vědomostních soutěží je za námi.

Každý hráč se mohl v průběhu května přihlásit do vědomostní soutěže. Poté jsme zveřejnili soutěžní otázku a každý přihlášený hráč si tak mohl tipnout správnou odpověď.

Na provozovně Hawaii v Olomouci a na provozovně Atlanta v Pardubicích jsme měli stejnou vědomostní otázku. Zde byl nachystaný box naplněný míčky a soutěžní otázka zněla: „kolik míčků se nachází v boxu“. Rozměry byly zveřejněné na hernách, roll-upu, letáčcích a vizitkách. Každý měl možnost si 10x tipnout.

Na Hawaii byla správná odpověď 296 míčků.

Na Atlantě 239 míčků.

Na provozovně Las vegas v Pardubice a provozovně go4games Resort Hodolany byla soutěžní otázka: „kolik celkem bylo vyplaceno na VLT na výhrách v dané provozovně za měsíc květen“. Malou nápovědou byla informace, která byla každý den zveřejněná v televizi na dané provozovně.

V go4games Hodolany byla správná odpověď 9.643.733 Kč

V Las vegas v Pardubicích 10.684.095 Kč

Každý přihlášený hráč do soutěže dostal svou výhru v podobě připsání bodů na věrnostní kartu. Všechny výherní ceny byly rozdané a budeme se těšit na prosincovou vědomostní soutěž.

Včas Vás budeme informovat o pravidlech a podmínkách.

Team go4games

 Značka Go4games podpořila festival Nad oblaky

 

 

Vaše vzkazy

My Vám nasloucháme a také nás zajímá, co si myslíte. Budeme rádi, když nám sdělíte Váš názor či připomínku.

Napište nám ZDE

kariéra

Hledáte nejen zaměstanání,
ale práci, která Vás bude bavit?
Ozvěte se nám!

Více informací ZDE

Pro zaměstnance Moje4

© Copyright 2013 | www.endlkas.cz | Created by Tripon Media