Vítejte v Go4Games

Ministerstvo Financí varuje: účastí na hře může vzniknout závislost!
Vítejte ve světe her, zábavy a adrenalinu - vítejte v Go4games.

Přijďte si odpočinout a pobavit se do některé z více než 50 provozoven Go4games, vychutnejte si ten pravý pocit vítězství a získejte více energie do hry. Více energie do života.

logo

Energie do hry

novinky

Vážení příznivci casinové zábavy! Od 4.11.2017 jsme pro Vás otevřeli pobočku casina Go4Games v Táboře na adrese Volgogradská 3136. V provozu máme...

více

Finále vědomostní soutěže v Resortu Hodolany Olomouc je za námi. Od 1.11.2016 - 12.12.2016 měl každý možnost přihlásit se a každý den tipovat...

více
archiv novinek

logo go4games newSlužba rané péče v Olomouci se doškala nového terénního vozidla. Díky projektu Sociální automobil, do kterého se zapojila i značka Go4games, se podařilo rozdat neziskovým organizacím v České republice stovky aut. Terénní vůz pro Středisko rané péče v Olomouci byl předán v úterý na olomoucké radnici. 

Služba rané péče v Olomouci se doškala nového terénního vozidla. Díky projektu Sociální automobil, do kterého se zapojila i značka Go4games, se podařilo rozdat neziskovým organizacím v České republice stovky aut. Terénní vůz pro Středisko rané péče v Olomouci byl předán v úterý na olomoucké radnici.

Olomoucká nezisková společnost pro ranou péči se dlouhodobě věnuje rodinám, které se starají o postižené děti. Za svými klienty musí dojíždět někdy i do nejodlehlejších míst v regionu. Díky novému autu, na které přispělo zhruba padesát soukromých firem, to bude mít jednodušší.

Videoreportáž TV Morava můžete zhlédnout zde.

Značka Go4games podpořila Středisko rané péče    

Vaše vzkazy

My Vám nasloucháme a také nás zajímá, co si myslíte. Budeme rádi, když nám sdělíte Váš názor či připomínku.

Napište nám ZDE

kariéra

Hledáte nejen zaměstanání,
ale práci, která Vás bude bavit?
Ozvěte se nám!

Více informací ZDE

Pro zaměstnance Moje4

© Copyright 2013 | www.endlkas.cz | Created by Tripon Media