Vítejte v Go4Games

Ministerstvo Financí varuje: účastí na hře může vzniknout závislost!
Vítejte ve světe her, zábavy a adrenalinu - vítejte v Go4games.

Přijďte si odpočinout a pobavit se do některé z více než 50 provozoven Go4games, vychutnejte si ten pravý pocit vítězství a získejte více energie do hry. Více energie do života.

logo

Energie do hry

novinky

Vážení příznivci casinové zábavy! Od 4.11.2017 jsme pro Vás otevřeli pobočku casina Go4Games v Táboře na adrese Volgogradská 3136. V provozu máme...

více

Finále vědomostní soutěže v Resortu Hodolany Olomouc je za námi. Od 1.11.2016 - 12.12.2016 měl každý možnost přihlásit se a každý den tipovat...

více
archiv novinek

Vyhrávejte s go4gamesGo4games v prosinci pořádá hned dvě finále Vědomostní soutěže. První se uskuteční v Olomouci 17. 12. od 17 hodin v herně Hawaii. Na Schweitzerově ulici se mohou hráči těsit na věcné ceny v podobě skůtrů Yamaha, zájezdů v hodnotě 15 tisíc korun nebo připsání bodů na kartu Go4games. Vítězové pak mohou své body proměnit na jakoukoli cenu z Věrnostního klubu Go4games.

Večerem bude provázet moderátor Marek Zahradníček. Malou pozornost ve formě vlastní podobizny pak dostane každý, kdo zapózuje přítomnému karikaturistovi.

Hned následující den, tedy 18. 12., proběhne finále Vědomostní soutěže také v Pardubicích. V herně Las Vegas na Třídě Míru bude v půlroční soutěži hlavní cenou nový automobil Renault Clio Grantour. Večer bude moderovat Aleš Lehký, člen znovuzrozené kapely Lunetic. Pro hosty bude přítomen také karikaturista a barman, který bude zdarma nabízet míchané nápoje.

Přijďte se pobavit do našich heren a soutěžte s Go4games.

Vaše vzkazy

My Vám nasloucháme a také nás zajímá, co si myslíte. Budeme rádi, když nám sdělíte Váš názor či připomínku.

Napište nám ZDE

kariéra

Hledáte nejen zaměstanání,
ale práci, která Vás bude bavit?
Ozvěte se nám!

Více informací ZDE

Pro zaměstnance Moje4

© Copyright 2013 | www.endlkas.cz | Created by Tripon Media