Vítejte v Go4Games

Ministerstvo Financí varuje: účastí na hře může vzniknout závislost!
Vítejte ve světe her, zábavy a adrenalinu - vítejte v Go4games.

Přijďte si odpočinout a pobavit se do některé z více než 50 provozoven Go4games, vychutnejte si ten pravý pocit vítězství a získejte více energie do hry. Více energie do života.

logo

Energie do hry

novinky

Vážení příznivci casinové zábavy! Od 4.11.2017 jsme pro Vás otevřeli pobočku casina Go4Games v Táboře na adrese Volgogradská 3136. V provozu máme...

více

Finále vědomostní soutěže v Resortu Hodolany Olomouc je za námi. Od 1.11.2016 - 12.12.2016 měl každý možnost přihlásit se a každý den tipovat...

více
archiv novinek
O nás

Společnost ENDL + K, a.s., provozovatel značky go4games, si je vědoma svého postavení jedné z nejvýznamnějších společností působících v oboru zábavního a herního průmyslu. Považuje za svou povinnost aktivně předcházet riziku vzniku závislostí jakéhokoliv druhu a minimalizovat její negativní dopady do života jednotlivců, rodin i celé společnosti.

Společnost ENDL + K, a.s. vnímá závislost jakéhokoliv druhu jako zásadní problém, z toho důvodu spustila vlastní program prevence závislosti a eliminace jejích negativních důsledků. 
V rámci programu společnost podporuje program ProGam.cz.

ProGam.cz je českým celonárodním preventivním, intervenčním, vzdělávacím a výzkumným projektem, zavádějícím standard Zodpovědného hraní (Responsible Gambling) a opatření Harm (snižování rizik a dopadů) a Demand (snižování nabídky a poptávky) Reduction ve všech herních prostředích (Land a Server Base Gambling). Cílem projektu je snížit či minimalizovat sociální a ekonomické dopady provozování sázkových her a loterií, také v souvislosti se škodlivým užíváním alkoholických nápojů.

Realizátorem a administrátorem projektu ProGam.cz je Český institut pro výzkum závislostí (CIAR).

Vaše vzkazy

My Vám nasloucháme a také nás zajímá, co si myslíte. Budeme rádi, když nám sdělíte Váš názor či připomínku.

Napište nám ZDE

kariéra

Hledáte nejen zaměstanání,
ale práci, která Vás bude bavit?
Ozvěte se nám!

Více informací ZDE

Pro zaměstnance Moje4

© Copyright 2013 | www.endlkas.cz | Created by Tripon Media