| 
KVĚTEN: Festival Poker Fever Cup Special s celkovým PP 1,8M Kč !
Poker Fever Cup Special proběhne v termínu 23.5....
KVĚTEN: Festival Poker Fever Cup Special s celkovým PP 1,8M Kč !
 | 
Joker Jackpot v go4games Hodolany !
Joker Jackpot v casinu go4games Hodolany ! V...
Joker Jackpot v go4games Hodolany !
 | 
Cash Game Rakeback Program
Go4games Cash Game Rakeback Program V casinu go4games...
Cash Game Rakeback Program
 | 
Joker Live Game Losy vyhodnocení 26.10.2024 !
Joker Live Game losy se vrací zpátky do...
Joker Live Game Losy vyhodnocení 26.10.2024 !
 | 
Joker Cashback program
Cashback programu se zúčastníte se velmi jednoduše. Hrajte na...
Joker Cashback program
 | 
HAPPY HOURS
Happy Hours v casinech go4games každý čtvrtek! Hrou...
HAPPY HOURS

Základní informace o Poker Fever Mega Series

Začalo pomalu přihořívat pokerové horečce Poker Fever Mega Series a my Vám dáme pár tipů, jak si ji nejvíce užít! Co všechno potřebujete vědět o Poker Fever Series, která proběhne už za chvíli v casinu go4games Hodolany ?

Kde se ubytovat ?

Pro Váš nejpříjemnější zážitek doporučujeme využít naše resortní hotely. První volbou je samozřejmě resortní Theatre hotel, který se zařadil do nejvyšší kategorie čtyřhvězdičkových hotelů. Pobyt v hotelu je skutečným zážitkem, co se týče služeb i vizuálního vjemu. Nachází se přímo v resortu, kde Vám už bude stačit pár krůčků k milionovým prizepoolům. Vřele doporučujeme i pro velmi náročné hosty.

Druhým hotelem je 4Smart hotel, který je v těsné blízkosti casina. 4 SMART HOTEL 3* disponuje celkem 21 pokoji ve dvou kategoriích a je založený na možnosti ubytování tzv. self – service. Koncept hotelu je založen na principu rychlého a pohodlného odbavení hostů.

Parkoviště

Využít parkovacích míst, které jsou k dispozici můžete zcela zdarma. Parkoviště se nachází u 4 Smart hotelu, které je v těsné blízkosti casina.

Kde se najíst?

Restaurant Entrée

,,Pro jedinečného hosta jedinečnou nabídku. To je poselství RESTAURANTU ENTREE. Nechejte se unést unikátním konceptem inspirovaným přírodou, který Vás zavede do světa divadla, ale i rostlin a nerostů. Ve spojení s neotřelým interiérem a profesionálním servisem si každý host naplno vychutná nezapomenutelné gastronomické zážitky.“

Restaurant STeak

,,Jedinečná chuť vycházející ze spojení přírody a špičkové steakové gastronomie. To vše, a ještě mnohem více stojí v pozadí konceptu šéfkuchaře Jiřího Dittricha, který do Olomouce přináší nejen špičkové suroviny z regionálních farem, ale pozornost věnuje také samotnému procesu uchovávání a přípravy masa.“

Casino Restaurace

Najíst se samozřejmě můžete i přímo v casinu, kde je Vám k dispozici nonstop kuchyně za příznivé ceny.

Relaxace

Pro zrelaxování po dlouhých hodinách u stolu doporučujeme uklidňující Scene wellness , kde si můžete dobít energii a uklidnit mysl. Při Poker Fever festivalu budou k dispozici i masáže u pokerových stolů!

Sledujte nás ♥

Poker Fever MEGA Series

sledujte nás